Vacature Directeur Europese School Den Haag

Leeuwendaal zoekt voor Stichting Het Rijnlands Lyceum een directeur Europese School Den Haag.

Verder bouwen aan een unieke, jonge, internationale leergemeenschap

De Europese School Den Haag (ESH) is een unieke school gevestigd in het internationale hart van Nederland. Met als motto: “We aim to inspire our students to be responsible, future focused, and proactive citizens of Europe and the world. Our mission is to provide a positive, open-minded community that fosters ambition through rich cultural and academic opportunities, inspiring lifelong learning.”
Dagelijks zetten 350 medewerkers zich in om de 1.600 leerlingen uit tientallen verschillende landen op een respectvolle, ambitieuze en positieve manier te inspireren en een lang leven leren te stimuleren.

Voor meer informatie en hoe u kunt solliciteren klik hier